У волинському селі відкрили спорткомплекс


У неділю, 12 травня, у селі Старовойтове урочисто відкрили спорткомплекс, який включає в себе волейбольний майданчик зі штучним покриттям та спортивно-дитячий майданчик.

Про це повідомляє Кордон.

Приємна подія зібрала численних жителів села, гостей. Право перерізати символічну стрічку було надано сільському голові В олодимиру Крижуку, в.о. директора Комунального закладу «Центр КДСТ» Павлу Москалюку та депутату Рівненської сільської ради Миколі Гурку, а отець Іоан освятив новозбудований об’єкт.

За словами Володимира Крижука, сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить молоді ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку. Адже наші діти і молодь повинні свій вільний час проводити на таких майданчиках, замість того, щоб сидіти за комп’ютерами.

Ініціатива у його спорудженні належить Рівненській ОТГ, до будівництва спорткомплексу долучився й народний депутат Ігор Гузь. За його поданням, на умовах співфінансування з державного бюджету були виділені ресурси на облаштування комплексу.

Помічник парламентаря Ігор Торба, який теж побував на урочистому заході і від імені депутата привітав громаду із таким надбанням, зазначив, що Ігор Гузь завжди підтримував й робитиме це надалі – сприяти у розбудові спортивної інфраструктури в окрузі. Це – серед головних принципів його роботи.

В рамках урочистостей також було проведено волейбольний турнір за участю команд сіл Старовойтове, Борове, Миловань. Перемогу здобула команда с. Борове.

А місцеві аматори сцени організували святковий концерт, приурочений Дню матері. Піднесений настрій присутнім подарували виступи колективу «Надія» Рівненського СБК, Маргарити Шепелюкта Вікторії Цегельнюк.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-volynskomu-seli-vidkryly-sportkompleks/” Об этом сообщает gazetavv.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя