«Ми не робили винятків для «своїх», - депутат міськради Рівного про причину виключення з партіїЗа словами Ольги Криж, від них вимагали голосувати за несправедливі, але потрібні керівнику обласної та міської організацій УКРОПу рішення. І останньою крапкою стало їхнє неголосування за надання в обхід черги земельної ділянки родичу однопартійця. Об этом сообщает nedelya-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Говорить Ольга Криж:


На минулій сесії (воно вже неодноразово виноситься) було питання АТОвця. Прізвище його Рачинський Тарас. Це – син члена міської організації УКРОПу. І він по рахунку у черзі АТОвців — 1615-й.Ольга Криж повідомила, що вже вони з чоловіком поскаржилися на це та інші порушення у роботі фракції та міської ради організації до комісії з партійного контролю. І надіються, що їх поновлять у партії. Якщо цього не відбудеться, обіцяють позиватися до суду.


Нагадаємо, що раніше керівник фракції УКРОПу у міськраді Рівного Олександр Довжаниця розповів свою версію причин виключення з партії Ольги Криж та Юрія Сухого.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Мирослава Опанасик Радіо ТрекДжерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/my_ne_robyly_vynyatkiv_dlya_svoih__deputat_miskrady_rivnogo_pro_prychynu_vyklyuchennya_z_partii_236368.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя